Samorząd Doktorantów

Aktualności

Stypendia Rektora dla doktorantów
2023-11-17

Szanowne Doktorantki, Szanowni Doktoranci,

Czas na Stypendia Rektora!

W Waszych systemach USOS zostały uruchomione generatory wniosków, które musicie złożyć w waszych wydziałowych Komisjach Stypendialnych.

Nie zwlekajcie, macie na to czas do 22 listopada!

Wszystkie potrzebne informacje znajdziecie na stronie internetowej:
umk.pl/doktoranci/stypendia_i_kredyty/pomoc

więcej »
Wyniki wyborów uzupełniających
2023-10-16

15 października 2023 zostały przeprowadzone wybory uzupełniające do Rady Doktorantów. Skład Rady zasili troje nowych delegatów:

- mgr Sandra Gajewska (nauki farmaceutyczne) ze Szkoły Doktorskiej Nauk Medycznych i Nauk o Zdrowiu „Academia Medica Bydgostiensis

lek. Jakub Piotr Husejko (nauki o zdrowiu) ze Szkoły Doktorskiej Nauk Medycznych i Nauk o Zdrowiu „Academia Medica Bydgostiensis

lek. wet. Klaudia Miętkiewska (weterynaria) z Interdyscyplinarnej Szkoły Doktorskiej Academia Copernicana

 

Serdecznie gratulujemy!

Stypendia dla doktorantów
2023-09-21
Drodzy Doktoranci!
 
Przypominamy, że doktoranci będący uczestnikami studiów doktoranckich (stary tryb) mogą ubiegać się o stypendium doktoranckie, projakościowe oraz stypendium Rektora.
 
Wnioski o przyznanie stypendium doktoranckiego oraz projakościowego złożyć należy do kierownika studiów doktoranckich do 30 września.
 
Termin składania wniosków o przyznanie stypendium Rektora nie został jeszcze ustalony, ale gdy tylko to nastąpi od razu go ogłosimy.
 
[fot. Nadesłane]
Mgr Małgorzata Grochocka Przewodniczącą DFUM
2023-07-11

Mamy zaszczyt poinformować, że mgr Małgorzata Grochocka została ponownie wybrana na Przewodniczącą Doktoranckiego Forum Uczelni Medycznych. W nowym Zarządzie w roli II Wiceprzewodniczącego zasiądzie również inny doktorant z UMK - lek. Jakub Husejko.

więcej »
II posiedzenie Rady Doktorantów
2023-06-12

W poniedziałek, 12.06.2023, w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym Szpitala Uniwersyteckiego Nr 1 w Bydgoszczy odbyło się drugie posiedzenie Rady Doktorantów kadencji 2023-2025. Podczas obrad zostali wybranie nowi Przedstawiciele Doktorantów do Rad Dyscyplin Naukowych. 

więcej »
I posiedzenie Rady Doktorantów
2023-05-25

W czwartek 25.05.2023r. w Klubie Studenckim "Kotłownia" odbyło się pierwsze posiedzenie Rady Doktorantów UMK w kadencji 2023-2025. Podczas posiedzenia został wybrany nowy Zarząd Rady, a także przedstawiciele do Rad Szkół Doktorskich oraz nowy Pełnomocnik ds. Dyscyplinarnych.

więcej »

Samorząd Doktorantów